لوله فلزی ( Metal pipe )

لوله یا ( pipe )

قطعه استوانه ای شکل تو خالی هست که دو سر آن باز می باشد که در سیستم های لوله کشی به منظور انتقال مایعات و گازها و جامدات کاربرد دارد. لوله های فلزی به طور کلی به چهار دسته تقسیم می شوند که عبارتند از : لوله مانیسمان ( بدون درز ) – لوله گازی و تست – لوله API – لوله گالوانیزه

– بعد از مشاهده محصول به راحتی می توانید خرید خود را به صورت آنلاین و اینترنتی انجام دهید.

لوله گازی و تست

لوله گازی، لوله های فولادی یا پلی اتیلن مورد استفاده در خطوط انتقال گاز می باشد. از این لوله ها در بخش توزیع، وظایف مختلف از جمله انتقال گاز از بخش انتقال به ایستگاه های تقلیل فشار، انتقال گاز از ایستگاه ها به یکدیگر و انتقال گاز از ایستگاه ها به محل های مصرف را بر عهده دارند.

لوله API

لوله API مطابق با تمام استانداردها و مقررات تعیین شده توسط موسسات بین المللی تولید می شود. نمودار لوله api پس از مشاوره و رعایت کلیه استانداردهای تعیین شده توسط ارگان های بین المللی و ملی تهیه می شود. استاندارد ISO 3183 که یک سیستم استاندارد سازی حمل و نقل سیالات و گازها است، به شدت رعایت می شود.

لوله گالوانیزه

لوله گالوانیزه به لوله های گفته میشود که توسط لایه محافظی از جنس روی پوشیده داده میشود و در برابر عوامل محیطی و همچنین رطوبت و زنگ زدگی مقاومت پیدا میکند. لوله های گالوانیزه یکی از پر کاربردترین لوله های فلزی می باشد. که در صنعت آب آشامیدنی و غیر آشامیدنی مورد استفاده قرار میگیرد و همچنین در صنایع انتقال سیالات و سازه های فلزی و گلخانه ها و غیره …. مورد استفاده قرار میگیرد.